Xiaomi True Wireless Earbuds Basic 2

Jetëgjatësi e baterisë 12 orë dhe bluetooth 5.0. Një buton I cili aktivizon funksione të shumëta
Ngjyra: E bardhë
Kapaciteti: GB
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

4,350 Lekë
general.islegacy
E disponueshme
Totali
4,350 Lekë Kosto totale Totale
4,350 Lekë Kosto totale Totale
Xiaomi True Wireless Earbuds Basic 2

Më shumë detaje

 • market_icn_Vodafone_store

  Brand
  Xiaomi

 • market_icn_Screen_size

  Earphones
  earphones

 • battery

  12 hours
  battery

xiaomitrue-wireless-

Karakteristikat bazë

Tipi
Audio
Mbulimi
-
Viti i lancimit
2020

Karakteristikat

 • market_icn_Vodafone_store

  Brand
  Xiaomi

 • market_icn_Screen_size

  Earphones
  earphones

 • battery

  12 hours
  battery

xiaomitrue-wireless-

Karakteristikat bazë

Tipi
Audio
Mbulimi
-
Viti i lancimit
2020
Të lutem prit