Më njofto
xiaomi-13-lite-256gb
-10%
Xiaomi 13 Lite 256GB Black

Xiaomi 13 Lite

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  6,000 Lekë
48,990 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi 13 Lite

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Offer_badge

Storage
Up to 256GB

battery

Battery
4500mah

market_icn_Offer_badge

Teknologji Ekrani
Amoled

xiaomi-13-lite-256gb
159.2 mm
Lartësia
72.7 mm
Gjerësia
7.2 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: 90 orë
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 4500 mAh
Quick charge
Charging Connection: Charging 67W

CPU

Modeli i CPU: Gen 1
Clock rate: 2.4 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.55 inches
Rezolucioni: 1080x2400
Teknologjia: Amoled
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 50.0 MP
Kamera primare 2: -
Kamera sekondare: 8.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Xiaomi
Viti i lancimit: 2023
Në ofertë
Sistemi operativ: 12L
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Xiaomi 13 Lite
Rrjetet: 4G

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 12
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: 2.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 159.2 mm
Gjerësia: 72.7 mm
Thellësia: 7.2 mm
Pesha: -
Please wait