Më njofto
tcl 10l
-47%
TCL 10L

TCL 10L

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  13,410 Lekë
14,990 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
TCL 10L

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Screen_size

Screen size
6.53 inch

battery

Battery
4000mah

camera

Kryo 260 Gold
Kryo 260 Silver

market_icn_Screen_size

Storage
128GB

camera

Camera
48mp

tcl 10l
162.2 mm
Lartësia
75.6 mm
Gjerësia
8.4 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 4000 mAh
Quick charge
Charging Connection: C 2.0

CPU

Modeli i CPU: Kryo 260 silver
Clock rate: -
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.53 inches
Rezolucioni: 1080 x 2340
Teknologjia: IPS LCD
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 48.0 MP
Kamera primare 2: 8.0 MP
Kamera sekondare: 16.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: TCL
Viti i lancimit: 2020
Sistemi operativ: Android 10
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: -
Rrjetet: 3G, 4G, GSM

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: -
Garancia: 24
Sensorët: Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro, Finger Print

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: true
Kapaciteti i RAM: 6.0 GB

Përfshirë në paketim

Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 162.2 mm
Gjerësia: 75.6 mm
Thellësia: 8.4 mm
Pesha: 180 gr
Të lutem prit