Më njofto
apple-iphone-12-mini

Apple iPhone 12 Mini

Bli tani aparatin iPhone 12 Mini me këste mujore duke filluar nga 3080 Lekë / muaj për të gjithë klientët Vodafone Next. Paguaj me këste 12 ose 24 mujore dhe me 0% interes nga H.O.T by Vodafone. E vlefshme në të gjithë dyqanet tona.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  53,000 Lekë
59,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  53,000 Lekë
59,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  53,000 Lekë
59,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  53,000 Lekë
59,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  53,000 Lekë
65,000 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  53,000 Lekë
65,000 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  53,000 Lekë
69,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  53,000 Lekë
69,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  53,000 Lekë
69,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Apple iPhone 12 Mini

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Apple
Apple

market_icn_Storage

64GB / 256GB
64GB / 256GB

battery

Battery
2815mah

main_icn_Dashboard

Ram
4gb

camera

Camera
12mp

market_icn_Screen_size

iPhone 12
iPhone 12

apple-iphone-12-mini
131.5 mm
Lartësia
64.2 mm
Gjerësia
7.4 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 2227 mAh
Quick charge
Charging Connection: Lightning

CPU

Modeli i CPU: A14 Bionic
Clock rate: 3.1 GHz
Cores: 4

Ekrani

Përmasat: 5.4 inches
Rezolucioni: 1080x2340
Teknologjia: Super Retina XDROLED
Ngjyrat: 16 Million

Kamera

Kamera primare: 12.0 MP
Kamera primare 2: 12.0 MP
Kamera sekondare: 12.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Apple
Viti i lancimit: 2020
Sistemi operativ: 14.1
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Apple iPhone 12 Mini
Rrjetet: 3G, 4G

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: -
Garancia: 12
Sensorët: Proximity, Gyro Sensor, Barometer, Accelerometer, Compass, Face ID

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Apple Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: No
Kapaciteti i RAM: 4.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 131.5 mm
Gjerësia: 64.2 mm
Thellësia: 7.4 mm
Pesha: -
Të lutem prit