Më njofto
vodafone-connected-w
-42%
Vodafone Connected Watch Pro (Red)

Vodafone Connected Watch Pro

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  8,000 Lekë
10,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Vodafone Connected Watch Pro

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Vodafone
Vodafone

market_icn_Screen_size

Smart Watch
Smart Watch

market_icn_Android

Android 4
Android 4

market_icn_Android

iOS 7
iOS 7

main_icn_Location

GPS
GPS

broadband-device

Wifi
Wifi

vodafone-connected-w
44.0 mm
Lartësia
43.5 mm
Gjerësia
14.55 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: 96 orë
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 450 mAh
Charging Connection: USB

CPU

Modeli i CPU: Qualcomm 8909W
Clock rate: -
Cores: -

Ekrani

Përmasat: 1.3 inches
Rezolucioni: 240x240
Teknologjia: IPS
Ngjyrat: 16 Million

Kamera

Kamera primare: -
Kamera primare 2: -
Kamera sekondare: -
Kamera sekondare 2: -

Karakteristikat bazë

Brandi: Vodafone
Viti i lancimit: 2018
Në ofertë
Sistemi operativ: Nucleus
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Vodafone Connected Watch Pro
Rrjetet: 3G, GSM

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
HD Voice
Water proof: true
Garancia: 6
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass

Konektiviteti

Wifi
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps/Apple Maps
GPS Navigacioni

Memoria

Zgjerimi i memories: false
Kapaciteti i RAM: 0.512 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 44.0 mm
Gjerësia: 43.5 mm
Thellësia: 14.55 mm
Pesha: 50 gr
Të lutem prit