Më njofto
xiaomi-mi-true-wirel

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S

Jetëgjatësia e baterisë 24 orë. Karikim wireless dhe aktivizim i zërit smart. Transmetim i njëkohshëm midis kufjeve

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  1,700 Lekë
6,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Xiaomi

market_icn_Screen_size

Earphones
earphones

battery

24 hours
batterylife

market_icn_Screen_size

5.0 bluetooth
chip

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: Earphones
Mbulimi: -
Viti i lancimit: 2020
Të lutem prit