Më njofto
xiaomi-mi-portable-p
-11%
ULJE!
Xiaomi Mi Portable Photo Printer

Xiaomi Mi Portable Photo Printer

Ky printer sjell momentet tuaja me te bukura ne jete. Vetem per 15 sekonda. Nje dizanj kompakt, I vogel te cilin mund ta marresh kudo me vete.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  1,000 Lekë
7,900 Lekë
8,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Mi Portable Photo Printer

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Xiaomi

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: Printer
Mbulimi: -
Viti i lancimit: 2021
Please wait