Më njofto
alcatel-1s-2021-blac
-12%
Alcatel 1S 2021 Black

Alcatel 1S 2021

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  1,510 Lekë
10,990 Lekë
12,500 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Alcatel 1S 2021

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Screen_size

Screen size
6.52 inch

battery

Battery
4000mah

market_icn_Offer_badge

CortexA53

market_icn_Screen_size

Storage
Up to 32GB

camera

Camera
13mp

alcatel-1s-2021-blac
165.6 mm
Lartësia
75.6 mm
Gjerësia
8.8 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 4000 mAh
Charging Connection: microUSB

CPU

Modeli i CPU: lvfCPUModelCortexA53CortexA53
Clock rate: -
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.52 inches
Rezolucioni: 720 x 1600
Teknologjia: IPS LCD
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 13.0 MP
Kamera primare 2: 2.0 MP
Kamera sekondare: 5.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Alcatel
Viti i lancimit: 2021
Sistemi operativ: Android 11
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: -
Rrjetet: GSM, 3G, 4G

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: -
Garancia: 12
Sensorët: Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro, Finger Print

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps

Memoria

Zgjerimi i memories: true
Kapaciteti i RAM: 3.0 GB

Përfshirë në paketim

Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 165.6 mm
Gjerësia: 75.6 mm
Thellësia: 8.8 mm
Pesha: 190 gr
Please wait