Më njofto
xiaomi-redmi-note-11

Xiaomi Redmi Note 11S

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  13,000 Lekë
19,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  13,000 Lekë
19,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Redmi Note 11S

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Offer_badge

Storage
Up to 256GB

battery

Battery
5000mah

market_icn_Offer_badge

Teknologji Ekrani
Dynamic amoled display

xiaomi-redmi-note-11
159.9 mm
Lartësia
83.9 mm
Gjerësia
8.1 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: 100 orë
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 5000 mAh
Quick charge
Charging Connection: 33W

CPU

Modeli i CPU: Meditatek G96
Clock rate: 2.05 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.43 inches
Rezolucioni: 1080x2400
Teknologjia: Dynamic AMOLED
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 108.0 MP
Kamera primare 2: 1.0 MP
Kamera sekondare: 16.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Xiaomi
Viti i lancimit: 2022
Në ofertë
Sistemi operativ: Android 11
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Xiaomi Redmi Note 11S
Rrjetet: 4G

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 12
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: 6.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 159.9 mm
Gjerësia: 83.9 mm
Thellësia: 8.1 mm
Pesha: -
Please wait