Më njofto
xiaomi-redmi-note-10

Xiaomi Redmi Note 10 4G

Bli tani aparatin Xiaomi Redmi Note 10 4G me këste mujore duke filluar nga 630 Lekë / muaj për të gjithë klientët Vodafone Next. Paguaj me këste 12 ose 24 mujore dhe me 0% interes nga H.O.T by Vodafone. E vlefshme në të gjithë dyqanet tona.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

21,500 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Redmi Note 10 4G

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Screen_size

Screen size
6.43 inch

battery

Battery
5000mah

market_icn_Offer_badge

Kryo 460 Gold
460 Silver

market_icn_Screen_size

Storage
128GB

camera

Camera
48mp

xiaomi-redmi-note-10
160.5 mm
Lartësia
74.5 mm
Gjerësia
8.3 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 5000 mAh
Quick charge
Charging Connection: C 2.0

CPU

Modeli i CPU: 460 Silver
Clock rate: -
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.43 inches
Rezolucioni: 1080 x 2400
Teknologjia: Super Amoled
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 48.0 MP
Kamera primare 2: 8.0 MP
Kamera sekondare: 13.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Xiaomi
Viti i lancimit: 2021
Sistemi operativ: Mi UI 12
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: -
Rrjetet: 3G, 4G, GSM

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: -
Garancia: 24
Sensorët: Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro, Finger Print

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps

Memoria

Zgjerimi i memories: true
Kapaciteti i RAM: 4.0 GB

Përfshirë në paketim

Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 160.5 mm
Gjerësia: 74.5 mm
Thellësia: 8.3 mm
Pesha: 179 gr
Të lutem prit