Më njofto
xiaomi-redmi-a1-32gb
-46%
Xiaomi Redmi A1 32GB Black

Xiaomi Redmi A1

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  6,000 Lekë
6,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Redmi A1

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Offer_badge

Storage
Up to 256GB

battery

Battery
5000mah

market_icn_Offer_badge

LCD
LCD

xiaomi-redmi-a1-32gb
164.9 mm
Lartësia
76.8 mm
Gjerësia
9.1 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: 76 orë
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 5000 mAh
Quick charge
Charging Connection: -

CPU

Modeli i CPU: Meditatek A22
Clock rate: 2 GHz
Cores: 4

Ekrani

Përmasat: 6.52 inches
Rezolucioni: 720x1600
Teknologjia: LCD
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 8.0 MP
Kamera primare 2: 1.0 MP
Kamera sekondare: 5.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Xiaomi
Viti i lancimit: 2022
Në ofertë
Sistemi operativ: 12L
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Xiaomi Redmi A1
Rrjetet: 4G

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 12
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: 2.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 164.9 mm
Gjerësia: 76.8 mm
Thellësia: 9.1 mm
Pesha: -
Please wait