Më njofto
xiaomi-11t-(128gb-wh
-14%
Xiaomi 11T (128GB White)

Xiaomi 11T

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  9,090 Lekë
52,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi 11T

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Offer_badge

Storage
Up to 256GB

battery

Battery
5000mah

market_icn_Offer_badge

Teknologji Ekrani
Dynamic amoled display

xiaomi-11t-(128gb-wh
164.1 mm
Lartësia
76.9 mm
Gjerësia
8.8 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: 98 orë
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 5000 mAh
Quick charge
Charging Connection: Charging 67W

CPU

Modeli i CPU: 1200 5G
Clock rate: 3 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.67 inches
Rezolucioni: 1080x2400
Teknologjia: Dynamic AMOLED
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 108.0 MP
Kamera primare 2: 8.0 MP
Kamera sekondare: 16.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Xiaomi
Viti i lancimit: 2021
Në ofertë
Sistemi operativ: Android 11
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Xiaomi 11T
Rrjetet: 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
FM Radio
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 24
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: 8.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 164.1 mm
Gjerësia: 76.9 mm
Thellësia: 8.8 mm
Pesha: -
Të lutem prit