Më njofto
samsung-galaxy-zfold

Samsung Galaxy Z Fold5

Fuqi si një kompjuter. Tani në xhepin tënd.
Njihu me telefonin me ekran të madh si kinema portative brenda një celulari. Ai që është dhe konsolë ekzaltuese lojërash dhe një superfuqi me shumë ekrane për multitasking. Dhe qershia mbi tortë është kamera e fuqishme e nivelit profesional. E gjithë kjo vjen e palosur në dorën tënde.

 

 

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
E disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  20,000 Lekë
189,990 Lekë
209,990 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  20,000 Lekë
189,990 Lekë
209,990 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  20,000 Lekë
199,990 Lekë
224,990 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  20,000 Lekë
199,990 Lekë
224,990 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy Z Fold5

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
samsung-galaxy-zfold
-
Lartësia
-
Gjerësia
-
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: -
Quick charge
Charging Connection: 45W

CPU

Modeli i CPU: Gen 2
Clock rate: 2.8 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: -
Rezolucioni: -
Teknologjia: Dynamic AMOLED
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 50.0 MP
Kamera primare 2: 3.0 MP
Kamera sekondare: 1.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2023
Në ofertë
Sistemi operativ: 13
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Samsung Galaxy ZFold5 512GB
Rrjetet: 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 24
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: -

Përfshirë në paketim

Bateria
Manuali

Përmasat

Lartësia: -
Gjerësia: -
Thellësia: -
Pesha: -
Të lutem prit