Më njofto
samsung-galaxy-z-fol
-30%
Samsung Galaxy Z Fold 4 256GB Black

Samsung Galaxy Z Fold 4

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  70,090 Lekë
159,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy Z Fold 4

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Offer_badge

Storage
Up to 256GB

battery

Battery
4400mah

market_icn_Offer_badge

Teknologji Ekrani
Dynamic amoled display

samsung-galaxy-z-fol
155.0 mm
Lartësia
130.1 mm
Gjerësia
6.3 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: 90 orë
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 4400 mAh
Quick charge
Charging Connection: 25W

CPU

Modeli i CPU: Snap Dragon 8+ Gen 1
Clock rate: 3.19 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 7.6 inches
Rezolucioni: 1812x2176
Teknologjia: Dynamic AMOLED
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 50.0 MP
Kamera primare 2: 3.0 MP
Kamera sekondare: 10.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2022
Në ofertë
Sistemi operativ: 12L
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Samsung Galaxy Z Fold 4
Rrjetet: 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 24
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: 12.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 155.0 mm
Gjerësia: 130.1 mm
Thellësia: 6.3 mm
Pesha: -
Please wait