Më njofto
samsung-galaxy-zflip 4

Samsung Galaxy Z Flip 4

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  7,000 Lekë
105,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy Z Flip 4

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Offer_badge

Storage
Up to 256GB

battery

3700mAh Bateri
3700mAh Bateri

market_icn_Offer_badge

Teknologji Ekrani
Dynamic amoled display

samsung-galaxy-zflip 4
165.2 mm
Lartësia
71.9 mm
Gjerësia
6.9 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: 76 orë
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 3700 mAh
Quick charge
Charging Connection: 25W

CPU

Modeli i CPU: Snap Dragon 8+ Gen 1
Clock rate: 3.19 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.7 inches
Rezolucioni: 1080x2640
Teknologjia: Dynamic AMOLED
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 12.0 MP
Kamera primare 2: 2.0 MP
Kamera sekondare: 4.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2022
Në ofertë
Sistemi operativ: 12
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Samsung Galaxy Z Flip 4
Rrjetet: 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 24
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: 8.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 165.2 mm
Gjerësia: 71.9 mm
Thellësia: 6.9 mm
Pesha: -
Please wait