Më njofto
samsung-galaxy-s24-u

Samsung Galaxy S24 Ultra

Blini një Samsung Galaxy S24 Ultra dhe përfitoni një paketë dhuratë që përmban: Galaxy Fit 3, Buds FE dhe Tab A9. Promocioni është i vlefshëm deri më 5.05.2024. Regjistrohu në këtë link nëse je person fizik dhe këtu nëse je person juridik. Rregullat e promocionit mund ti gjeni këtu.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

147,900 Lekë
147,900 Lekë
137,900 Lekë
137,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy S24 Ultra

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Offer_badge

Storage
Up to 256GB

market_icn_Offer_badge

Teknologji Ekrani
Dynamic amoled display

battery

Battery
5000mah

samsung-galaxy-s24-u
163.4 mm
Lartësia
78.1 mm
Gjerësia
8.9 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 5000 mAh
Quick charge
Charging Connection: 45W

CPU

Modeli i CPU: Gen 3
Clock rate: 2.8 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.8 inches
Rezolucioni: 3120x1440
Teknologjia: Dynamic AMOLED
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 200.0 MP
Kamera primare 2: 4.0 MP
Kamera sekondare: 4.0 MP
Kamera sekondare 2: 1.0 MP
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2024
Në ofertë
Sistemi operativ: 14
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Samsung S24 Ultra
Rrjetet: 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 24
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: 12.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Manuali

Përmasat

Lartësia: 163.4 mm
Gjerësia: 78.1 mm
Thellësia: 8.9 mm
Pesha: -
Please wait