Më njofto
samsung-galaxy-s22-u
-13%
ULJE!
Samsung Galaxy S22 Ultra 5G (256 GB Black)

Samsung Galaxy S22 Ultra

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  21,000 Lekë
138,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy S22 Ultra

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Offer_badge

Storage
Up to 256GB

battery

Battery
5000mah

market_icn_Screen_size

Ekran
Dynamic AMOLED

samsung-galaxy-s22-u
163.3 mm
Lartësia
77.9 mm
Gjerësia
8.9 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: 108 orë
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 5000 mAh
Quick charge
Charging Connection: 45W

CPU

Modeli i CPU: 2200
Clock rate: 2.8 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.8 inches
Rezolucioni: 1440x3088
Teknologjia: Dynamic AMOLED
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 108.0 MP
Kamera primare 2: 4.0 MP
Kamera sekondare: 40.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2022
Në ofertë
Sistemi operativ: 12
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Samsung S22 Ultra
Rrjetet: 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 24
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: 12.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 163.3 mm
Gjerësia: 77.9 mm
Thellësia: 8.9 mm
Pesha: -
Të lutem prit