Më njofto
samsung-galaxy-s20

Samsung Galaxy S20 (128GB)

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  59,099 Lekë
52,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  59,099 Lekë
52,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  59,099 Lekë
52,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy S20 (128GB)

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Screen_size

Screen size
6.2 inch

battery

Battery
4000mah

battery

Exynos 990
Exynos 990

market_icn_Offer_badge

Storage
Up to 256GB

camera

Camera
64mp

samsung-galaxy-s20
151.7 mm
Lartësia
69.1 mm
Gjerësia
7.9 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: Typical
Kapaciteti: 4000 mAh
Quick charge
Charging Connection: Lightning

CPU

Modeli i CPU: Exynos 990
Clock rate: 2 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.2 inches
Rezolucioni: 1440x3200
Teknologjia: Dynamic AMOLED 2X
Ngjyrat: 16 Million

Kamera

Kamera primare: 64.0 MP
Kamera primare 2: 12.0 MP
Kamera sekondare: 10.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2020
Në ofertë
Sistemi operativ: Android 10.0
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Samsung Galaxy S20
Rrjetet: 3G, 4G, GSM

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
FM Radio
MP3
HD Voice
Water proof: 1.5 M
Garancia: 24
Sensorët: Proximity, Compass, Accelerometer, Fingerprint, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: microSDXC
Kapaciteti i RAM: 8.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 151.7 mm
Gjerësia: 69.1 mm
Thellësia: 7.9 mm
Pesha: 163 gr
Të lutem prit