Më njofto
samsung-galaxy-a54-1
-43%
Samsung Galaxy A54 128GB

Samsung Galaxy A54

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  24,090 Lekë
31,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy A54

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Screen_size

Storage
128GB

market_icn_Offer_badge

Teknologji Ekrani
Dynamic amoled display

battery

Battery
5000mah

samsung-galaxy-a54-1
158.2 mm
Lartësia
76.7 mm
Gjerësia
8.2 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: 176 orë
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 5000 mAh
Quick charge
Charging Connection: 25W

CPU

Modeli i CPU: Exynos 1380
Clock rate: 2.4 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.4 inches
Rezolucioni: 1080x2340
Teknologjia: Dynamic AMOLED
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 50.0 MP
Kamera primare 2: 3.0 MP
Kamera sekondare: 1.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2023
Në ofertë
Sistemi operativ: 13
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Samsung Galaxy A54
Rrjetet: 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 24
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: 8.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Manuali

Përmasat

Lartësia: 158.2 mm
Gjerësia: 76.7 mm
Thellësia: 8.2 mm
Pesha: -
Të lutem prit