Më njofto
samsung-galaxy-a52-b
-17%
OFERTA E MUAJIT
Samsung Galaxy A52 Black

Samsung Galaxy A52

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  8,090 Lekë
36,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy A52

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Screen_size

Screen size
6.5 inch

battery

Battery
4500mah

market_icn_Offer_badge

Kryo
465

market_icn_Screen_size

Storage
128GB

camera

Camera
64mp

samsung-galaxy-a52-b
159.9 mm
Lartësia
75.1 mm
Gjerësia
8.4 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 4500 mAh
Quick charge
Charging Connection: USB On The Go

CPU

Modeli i CPU: Kryo 465
Clock rate: -
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.5 inches
Rezolucioni: 1081 x 2400 
Teknologjia: Super Amoled
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 64.0 MP
Kamera primare 2: 12.0 MP
Kamera sekondare: 32.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2021
Në ofertë
Sistemi operativ: One UI 3_0
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: -
Rrjetet: 3G, 4G, GSM

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: -
Garancia: 24
Sensorët: Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro, Finger Print

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: TRUE
Kapaciteti i RAM: 6.0 GB

Përfshirë në paketim

Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 159.9 mm
Gjerësia: 75.1 mm
Thellësia: 8.4 mm
Pesha: 189 gr
Të lutem prit