Më njofto
samsung-galaxy-a13-(
-43%
Samsung Galaxy A13 (64GB Black)

Samsung Galaxy A13

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  9,910 Lekë
12,990 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy A13

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Storage

Deri ne 64 GB Memorie
Deri ne 64 GB Memorie

battery

Battery
5000mah

market_icn_Offer_badge

Teknologji Ekrani
Dynamic amoled display

samsung-galaxy-a13-(
164.5 mm
Lartësia
76.5 mm
Gjerësia
8.8 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: 181 orë
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 5000 mAh
Quick charge
Charging Connection: 15W

CPU

Modeli i CPU: MediaTek MT6833
Clock rate: 2.2 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.5 inches
Rezolucioni: 720x1600
Teknologjia: Dynamic AMOLED
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 50.0 MP
Kamera primare 2: 2.0 MP
Kamera sekondare: 2.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2021
Në ofertë
Sistemi operativ: Android 11
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Samsung A13
Rrjetet: LTE, GSM

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 24
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: 4.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 164.5 mm
Gjerësia: 76.5 mm
Thellësia: 8.8 mm
Pesha: -
Please wait