Më njofto
samsung-galaxy-a12-(

Samsung Galaxy A12

Shijo kameren 48MP edhe nje bateri 5000mAh qe zgjate deri ne 50h.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  37,300 Lekë
22,900 Lekë
60,200 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  37,300 Lekë
24,990 Lekë
60,200 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy A12

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Screen_size

Screen size
6.5 inch

battery

Battery
5000mah

market_icn_Vodafone_store

Mediatek
MediatekMT6765

market_icn_Screen_size

Storage
128GB

camera

Camera
48mp

samsung-galaxy-a12-(
164.0 mm
Lartësia
75.8 mm
Gjerësia
8.9 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 5000 mAh
Quick charge
Charging Connection: USB Type C Fast Charging

CPU

Modeli i CPU: MediatekMT6765
Clock rate: 2 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.5 inches
Rezolucioni: 720x1600
Teknologjia: PLS IPS
Ngjyrat: P35

Kamera

Kamera primare: 48.0 MP
Kamera primare 2: 5.0 MP
Kamera sekondare: 8.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2021
Në ofertë
Sistemi operativ: Android 10
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: -
Rrjetet: 3G, 4G, GSM

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: -
Garancia: 24
Sensorët: Accelerometer, Fingerprint

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: FALSE
Kapaciteti i RAM: 4.0 GB

Përfshirë në paketim

Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 164.0 mm
Gjerësia: 75.8 mm
Thellësia: 8.9 mm
Pesha: 205 gr
Të lutem prit