Më njofto
samsung-galaxy-a-02-
-24%
OFERTA E MUAJIT
Samsung Galaxy A 02 (32GB White)
Samsung Galaxy A 02 (32GB Black)

Samsung Galaxy A02

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  4,400 Lekë
13,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  4,400 Lekë
13,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy A02

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Screen_size

Screen size
6.5 inch

battery

Battery
5000mah

market_icn_Offer_badge

Cortex
A53

market_icn_Screen_size

Storage
Up to 32GB

camera

Camera
14mp

samsung-galaxy-a-02-
164.0 mm
Lartësia
75.9 mm
Gjerësia
9.1 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 5000 mAh
Quick charge
Charging Connection: USB 2.0

CPU

Modeli i CPU: Cortex A53
Clock rate: -
Cores: 4

Ekrani

Përmasat: 6.5 inches
Rezolucioni: 720 x 1600
Teknologjia: PLS IPS
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 13.0 MP
Kamera primare 2: 2.0 MP
Kamera sekondare: 5.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2021
Në ofertë
Sistemi operativ: One UI 2_0
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: -
Rrjetet: 3G, 4G, GSM

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: -
Garancia: 24
Sensorët: Accelerometer, Proximity

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps

Memoria

Zgjerimi i memories: TRUE
Kapaciteti i RAM: 2.0 GB

Përfshirë në paketim

Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 164.0 mm
Gjerësia: 75.9 mm
Thellësia: 9.1 mm
Pesha: 206 gr
Të lutem prit