Më njofto
samsung-a22
-14%
Samsung A22

Samsung Galaxy A22

Ekran fantastik, levizje pa asnjë ndërprerje. Zgjidh modelin më të ri të Samsung me një bateri të qëndrueshme dhe dizajn modern.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  4,000 Lekë
22,990 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Samsung Galaxy A22

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Storage

Deri ne 64 GB Memorie
Deri ne 64 GB Memorie

market_icn_Vodafone_store

Android
Android

market_icn_Screen_size

Screen size
6.4 inch

battery

Battery
5000mah

market_icn_Offer_badge

Cortex A75
Cortex A55

camera

Camera
48mp

samsung-a22
159.3 mm
Lartësia
73.6 mm
Gjerësia
8.4 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 5000 mAh
Quick charge
Charging Connection: C 2.0

CPU

Modeli i CPU: Cortex A55
Clock rate: -
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.4 inches
Rezolucioni: 720x1600
Teknologjia: Super Amoled
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 48.0 MP
Kamera primare 2: 8.0 MP
Kamera sekondare: 13.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Samsung
Viti i lancimit: 2021
Sistemi operativ: One UI
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: -
Rrjetet: 3G, 4G, GSM

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: -
Garancia: 24
Sensorët: Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro, Finger Print

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Google Maps
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: TRUE
Kapaciteti i RAM: 4.0 GB

Përfshirë në paketim

Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 159.3 mm
Gjerësia: 73.6 mm
Thellësia: 8.4 mm
Pesha: 186 gr
Të lutem prit