Më njofto
mls-vista-4g-(16gb-b
-48%
MLS Vista 4G (16GB Black)

MLS Vista 4G

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  6,500 Lekë
7,000 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
MLS Vista 4G

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

MLS
MLS

market_icn_Android

Android 9 Pie
Android 9 Pie

main_icn_Dashboard

2GB RAM
2GB RAM

camera

2MP Kamera Primare
2MP Kamera Primare

mls-vista-4g-(16gb-b
-
Lartësia
172.0 mm
Gjerësia
10.5 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: 6 orë
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 4500 mAh
Quick charge
Charging Connection: microUSB

CPU

Modeli i CPU: -
Clock rate: -
Cores: 4

Ekrani

Përmasat: 10.1 inches
Rezolucioni: 1280x800
Teknologjia: TFT
Ngjyrat: 16 Million

Kamera

Kamera primare: 2.0 MP
Kamera primare 2: -
Kamera sekondare: 0.3 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: MLS
Viti i lancimit: -
Në ofertë
Sistemi operativ: Android 9.0 (Pie)
Tipi i SIM: micro-sim
Modeli: MLS Vista 4G
Rrjetet: 3G, 4G, GSM

Karakteristikat shtesë

Head SAR: 0.591 W/kg
Body SAR: -
MP3
Water proof: -
Garancia: 12
Sensorët: Proximity, Touch ID Fingerprint, Gravity

Konektiviteti

Wifi
Bluetooth
GPS
GPS Harta: GPS

Memoria

Zgjerimi i memories: 16
Kapaciteti i RAM: 2.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: -
Gjerësia: 172.0 mm
Thellësia: 10.5 mm
Pesha: 510 gr
Të lutem prit