Më njofto
mls-rocky-4g-(16gb-b
-50%
MLS Rocky 4G (16GB Black)

MLS Rocky 4G

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  7,000 Lekë
6,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
MLS Rocky 4G

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

MLS
MLS

market_icn_Storage

16 GB Memorie
16 GB Memorie

main_icn_Dashboard

2GB RAM
2GB RAM

camera

Camera
13mp

market_icn_Android

Android 8.1 Oreo
Android 8.1 Oreo

mls-rocky-4g-(16gb-b
152.0 mm
Lartësia
75.0 mm
Gjerësia
16.1 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: 15 orë
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 3750 mAh
Quick charge
Charging Connection: microUSB

CPU

Modeli i CPU: -
Clock rate: -
Cores: 4

Ekrani

Përmasat: 5.0 inches
Rezolucioni: 960x480
Teknologjia: TFT
Ngjyrat: 16 Million

Kamera

Kamera primare: 13.0 MP
Kamera primare 2: -
Kamera sekondare: 8.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: MLS
Viti i lancimit: -
Në ofertë
Sistemi operativ: Android 8.1 (Oreo)
Tipi i SIM: micro-sim
Modeli: MLS Rocky
Rrjetet: 3G, 4G, GSM

Karakteristikat shtesë

Head SAR: 0.236 W/kg
Body SAR: -
FM Radio
MP3
Water proof: -
Garancia: 12
Sensorët: Proximity, Touch ID Fingerprint, Accelerometer, Ambient Light

Konektiviteti

Wifi
Bluetooth
GPS
GPS Harta: A-GPS
GPS Navigacioni

Memoria

Zgjerimi i memories: 16
Kapaciteti i RAM: 2.0 GB

Përfshirë në paketim

Bateria
Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 152.0 mm
Gjerësia: 75.0 mm
Thellësia: 16.1 mm
Pesha: 231 gr
Please wait