Më njofto
iphone-14-128gb-yell

Apple iPhone 14

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
E disponueshme
E disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
E disponueshme
E disponueshme
E disponueshme
E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  41,000 Lekë
83,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  41,000 Lekë
83,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  41,000 Lekë
83,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  41,000 Lekë
83,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  41,000 Lekë
98,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  41,000 Lekë
98,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  41,000 Lekë
98,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  41,000 Lekë
118,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Apple iPhone 14

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Offer_badge

IOS

battery

Battery
3279 mAh

market_icn_Offer_badge

E- Sim
E- Sim

iphone-14-128gb-yell
146.7 mm
Lartësia
71.5 mm
Gjerësia
7.8 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 3279 mAh
Quick charge
Charging Connection: USB Type C Fast Charging

CPU

Modeli i CPU: Bionic 5nm
Clock rate: 4x1.82 GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.1 inches
Rezolucioni: 1170 x 2532
Teknologjia: Super Retina XDROLED
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 12.0 MP
Kamera primare 2: 12.0 MP
Kamera sekondare: 12.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Apple
Viti i lancimit: 2022
Sistemi operativ: IOS 16
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Apple iPhone 14
Rrjetet: 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 24
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Apple Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: -

Përfshirë në paketim

Bateria
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 146.7 mm
Gjerësia: 71.5 mm
Thellësia: 7.8 mm
Pesha: -
Të lutem prit