Më njofto
iphone-14-pro-(128gb

Apple iPhone 14 Pro

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
E disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
E disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  53,000 Lekë
109,900 Lekë
162,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  53,000 Lekë
109,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  53,000 Lekë
109,900 Lekë
162,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  53,000 Lekë
109,900 Lekë
162,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  53,000 Lekë
119,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  53,000 Lekë
119,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  53,000 Lekë
119,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  53,000 Lekë
138,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  53,000 Lekë
138,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  53,000 Lekë
158,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Apple iPhone 14 Pro

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Offer_badge

IOS

battery

Battery
3200 mAh

market_icn_Offer_badge

E- Sim
E- Sim

iphone-14-pro-(128gb
147.5 mm
Lartësia
71.5 mm
Gjerësia
7.8 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 3200 mAh
Quick charge
Charging Connection: USB Type C Fast Charging

CPU

Modeli i CPU: A16 Bionic
Clock rate: 4x GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.1 inches
Rezolucioni: 1179 x 2556
Teknologjia: Super Retina XDROLED
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 48.0 MP
Kamera primare 2: 12.0 MP
Kamera sekondare: 12.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Apple
Viti i lancimit: 2022
Sistemi operativ: IOS 16
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Apple iPhone 14 Pro
Rrjetet: 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 24
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Apple Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: -

Përfshirë në paketim

Bateria
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 147.5 mm
Gjerësia: 71.5 mm
Thellësia: 7.8 mm
Pesha: -
Të lutem prit