Më njofto
iphone-14-promax-(12

Apple iPhone 14 Pro Max

Bli tani iPhone 14 Pro Max për vetëm 6,600 lekë/muaj në dyqanet tona zyrtare ( Vodafone Teg dhe Vodafone Blloku) dhe përfito 120GB dhuratë për 1 vit. Kësti mujor më i miri aktualisht në tregun zyrtar.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
E disponueshme
E disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
E disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
Nuk është e disponueshme
Më njofto kur të jetë e disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  60,000 Lekë
119,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  60,000 Lekë
119,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  60,000 Lekë
119,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  60,000 Lekë
119,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  60,000 Lekë
129,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  60,000 Lekë
129,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  60,000 Lekë
129,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  60,000 Lekë
129,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  60,000 Lekë
153,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  60,000 Lekë
153,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  60,000 Lekë
153,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  60,000 Lekë
153,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  60,000 Lekë
262,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Apple iPhone 14 Pro Max

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Offer_badge

IOS

battery

Battery
4323 mAh

market_icn_Offer_badge

E- Sim
E- Sim

iphone-14-promax-(12
160.7 mm
Lartësia
77.6 mm
Gjerësia
7.8 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: 4323 mAh
Quick charge
Charging Connection: USB Type C Fast Charging

CPU

Modeli i CPU: A16 Bionic
Clock rate: 4x GHz
Cores: 8

Ekrani

Përmasat: 6.7 inches
Rezolucioni: 1290 x 2796
Teknologjia: Super Retina XDROLED
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 48.0 MP
Kamera primare 2: 12.0 MP
Kamera sekondare: 12.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash
Front Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Apple
Viti i lancimit: 2022
Sistemi operativ: IOS 16
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: Apple iPhone 14 Pro Max
Rrjetet: 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: false
Garancia: 24
Sensorët: Fingerprint, Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Apple Maps
GPS Navigacioni
NFC

Memoria

Zgjerimi i memories: -
Kapaciteti i RAM: -

Përfshirë në paketim

Bateria
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 160.7 mm
Gjerësia: 77.6 mm
Thellësia: 7.8 mm
Pesha: -
Të lutem prit