Më njofto
apple-iphone-13-pro-

Apple iPhone 13 Pro

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  73,090 Lekë
81,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  73,090 Lekë
158,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  73,090 Lekë
183,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  73,090 Lekë
211,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  73,090 Lekë
81,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  73,090 Lekë
158,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  73,090 Lekë
183,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  73,090 Lekë
211,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  73,090 Lekë
81,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  73,090 Lekë
158,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  73,090 Lekë
183,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  73,090 Lekë
211,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  73,090 Lekë
81,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  73,090 Lekë
158,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  73,090 Lekë
183,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  73,090 Lekë
211,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  73,090 Lekë
81,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  73,090 Lekë
158,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  73,090 Lekë
183,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Apple iPhone 13 Pro

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Apple
Apple

market_icn_Screen_size

Screen size
6.7 inch

battery

Battery
4373mah

market_icn_Vodafone_store

Apple
A15 Bionic

market_icn_Offer_badge

Storage
Up to 1TB

camera

Camera
12mp

apple-iphone-13-pro-
146.7 mm
Lartësia
71.5 mm
Gjerësia
7.7 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: -
Quick charge
Charging Connection: Type C

CPU

Modeli i CPU: Bionic 5nm
Clock rate: -
Cores: 4

Ekrani

Përmasat: 6.1 inches
Rezolucioni: 1171 x 2532
Teknologjia: Super Retina XDR
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 12.0 MP
Kamera primare 2: 12.0 MP
Kamera sekondare: 12.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Apple
Viti i lancimit: 2021
Sistemi operativ: 15
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: -
Rrjetet: 3G, 4G, GSM, 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: -
Garancia: 12
Sensorët: Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro, Barometer, Face ID, SIRI

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Apple Maps

Memoria

Zgjerimi i memories: true
Kapaciteti i RAM: 6.0 GB

Përfshirë në paketim

Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 146.7 mm
Gjerësia: 71.5 mm
Thellësia: 7.7 mm
Pesha: 204 gr
Të lutem prit