Më njofto
apple-ipad-mini-wi-f

Apple iPad Mini

iPad Mini (2021) vjen si risi nga Apple duke krijuar një iPad në dizajn të ri, shumë të fuqishëm dhe të shpejtë. Suporton dhe Apple Pencil.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

99,900 Lekë
76,900 Lekë
124,900 Lekë
124,900 Lekë
103,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Apple iPad Mini

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Apple
Apple

market_icn_Screen_size

Screen size
8.3 inch

battery

Battery
19.3Wh

market_icn_Vodafone_store

Apple
A15 Bionic

market_icn_Offer_badge

Storage
Up to 256GB

camera

Camera
12mp

apple-ipad-mini-wi-f
195.4 mm
Lartësia
134.8 mm
Gjerësia
6.3 mm
Thellësia

Karakteristikat

Bateria

Koha standby: -
Koha e bisedës: -
Tipi i baterisë: -
Kapaciteti: -
Quick charge
Charging Connection: Type C

CPU

Modeli i CPU: A15 Bionic
Clock rate: -
Cores: 4

Ekrani

Përmasat: 8.3 inches
Rezolucioni: 1488 x 2266
Teknologjia: IPS LCD
Ngjyrat: -

Kamera

Kamera primare: 12.0 MP
Kamera primare 2: 12.0 MP
Kamera sekondare: 12.0 MP
Kamera sekondare 2: -
Back Flash

Karakteristikat bazë

Brandi: Apple
Viti i lancimit: 2021
Sistemi operativ: 15
Tipi i SIM: nano-sim
Modeli: -
Rrjetet: 3G, 4G, GSM, 5G - LTE

Karakteristikat shtesë

Head SAR: -
Body SAR: -
MP3
HD Voice
Water proof: -
Garancia: 12
Sensorët: Accelerometer, Proximity, Compass, Gyro, Barometer, Finger Print, SIRI

Konektiviteti

Wifi
Wifi Hotspot
Bluetooth
GPS
GPS Harta: Apple Maps

Memoria

Zgjerimi i memories: true
Kapaciteti i RAM: 4.0 GB

Përfshirë në paketim

Karikuesi
Kablli i lidhjes me PC
Manuali

Përmasat

Lartësia: 195.4 mm
Gjerësia: 134.8 mm
Thellësia: 6.3 mm
Pesha: 293 gr
Të lutem prit