Më njofto
xiaomi-yeelight-ligh
-65%
Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus Extension

Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus Extension

Shirit LED i zgjuar që do të kujdeset për krijimin e atmosferës së duhur në çdo kohë. Deri në 16 milionë ngjyra të disponueshme, ndër të cilat do të gjeni të preferuarat tuaja (RGB). Vetë shiriti është 1 m i gjatë. Aplikacioni Yeelight ju lejon të kontrolloni shiritin duke përdorur një smartphone ose tablet. Punon me asistentët e zërit të Amazon Alexa dhe Google Assistant. Përdorni efekte ndriçimi, ngjyra alternative dhe lërini të përzihen.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  1,690 Lekë
900 Lekë
2,590 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus Extension

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Xiaomi

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: Light
Mbulimi: -
Viti i lancimit: 2021
Please wait