Më njofto
xiaomi-mi-wi-fi-rang
-13%
Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro

Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro

Perforcues i rrjetit Wifi deri në 300 Mbps dhe mbulim deri në 80 metër katror. Vendoset në prizë, është i pajisur me një buton dhe dritë LED, instalohet  shumë thjeshtë me ane të aplikacionit Mi Home, sipas udhëzimeve te treguara duke skanuar kodin QR.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  400 Lekë
2,600 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Xiaomi

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: Extender
Mbulimi: -
Viti i lancimit: 2022
Please wait