Më njofto
xiaomi-mi-vacum-clea
-29%
Xiaomi Mi Vacum Cleaner Mini

Xiaomi Mi Vacum Cleaner Mini

Fshesë me korent në madhësinë e një shisheje uji. Peshon vetëm 0.5 kg, është shumë e lehtë për tu përdorur dhe mund ta merrni kudo me vete. Fshesa vjen me filtra HEPA që kapin 99.97% të baktereve dhe që mund të lahen gjithashtu.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  2,500 Lekë
5,990 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Mi Vacum Cleaner Mini

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Xiaomi

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: Cleaner
Mbulimi: -
Viti i lancimit: 2021
Please wait