Më njofto
xiaomi-mi-robot-vacu
-43%
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Komando nga smartphone-i juaj pastruesen Xiaomi dhe fshi të gjithë sipërfaqen e parketit ose dyshemesë tuaj edhe nga distanca me anë të aplikacionit Mi Home. Në momentin kur mbaron bateria, pajisja rikthehet automatikisht tek vëndi i karikimit.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  15,099 Lekë
19,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Xiaomi

battery

Battery
3200mAh

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: Smart Home
Mbulimi: -
Viti i lancimit: 2020
Please wait