Më njofto
xiaomi-mi-robot-vacu
-10%
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  5,000 Lekë
44,990 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Xiaomi

market_icn_Offer_badge

Vacuum
Cleaner

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: Vacuum Cleaner
Mbulimi: -
Viti i lancimit: 2022
Të lutem prit