Më njofto
xiaomi-mi-in-ear-hea

Xiaomi Mi In Ear Headphones

Kufje me kabull Xiaomi Mi In-Ear per te gjithë modelet e celularëve. E pajisur me mikrofon për të kryer telefonata dhe me buton për të kontrolluar muzikën. Perbërë nga material cilësor alumini i cili është rezistent ndaj gërryerjes dhe gërvishtjeve. Me kënd 45 grade për tu pershtatur në mënyrë perfekte me veshët tuaj. Vijnë me cilësi të lartë zëri dhe bas te fuqishëm.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

1,490 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Mi In Ear Headphones

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
HiXiaomi

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: Audio
Mbulimi: -
Viti i lancimit: 2021
Të lutem prit