Më njofto
xiaomi-mi-dual-mode-

Xiaomi Mi Dual Mode Wireless Mouse Silent Edition

Mi Dual Mode Wireless Mouse Silent Edition - Maus ergonomik pa tela 2,4 GHz, dizajn i thjeshtë dhe elegant, pesha vetëm 60g, lidhje Bluetooth, butona anësorë, funksionim i qetë dhe pa zhurmë

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

1,999 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Mi Dual Mode Wireless Mouse Silent Edition

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Xiaomi

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: gadgetypeMouse
Mbulimi: -
Viti i lancimit: 2021
Të lutem prit