Më njofto
xiaomi-mi-compact-bl
-26%
Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2

Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2

Eskperiencë fantastike në audio. Me Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2, ju mund të degjoni muzikën tuaj të preferuar kudo dhe mund ti përgjigjeni të gjithë telefonatave tuaja.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  500 Lekë
1,400 Lekë
1,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Xiaomi

market_icn_Screen_size

Wireless
speaker

market_icn_Screen_size

Phonecalls
check

market_icn_Offer_badge

Bluetooth
connection

market_icn_Offer_badge

Super audio
experience

battery

6 hours
battery life

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: SpeakerBoxer
Mbulimi: -
Viti i lancimit: 2019
Të lutem prit