Më njofto
xiaomi-mi-casual-day

Xiaomi Mi Casual Daypack

Cantë shpine nga Xiaomi. E përshtatshme për perdorim te përditshem. Dizajn të thjeshtë dhe shumë e rehatshme. Mund të mbajë laptop deri në 14 inch. Blerja perfekte për fillimin e shkollës

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  401 Lekë
999 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  401 Lekë
999 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  401 Lekë
999 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Mi Casual Daypack

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Xiaomi

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: Backpack
Mbulimi: -
Viti i lancimit: 2021
Please wait