Më njofto
xiaomi-mi-air-purifi

Xiaomi Mi Air Purifier Pro EU

Duke patur një lazer me precizion të lartë për të zbuluar ndotësit më të vegjël, ky produkt do ta bëjë ambjentin e shtëpisë tuaj më të shëndetshëm. Arrin një nga rezultatet më të mira të shkallës së shpërndarjes së ajrit të pastër (500m3/h CADR) dhe mund të pastrojë ajrin për një sipërfaqe deri në 60m².

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  8,400 Lekë
19,900 Lekë
28,300 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Mi Air Purifier Pro EU

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Xiaomi

market_icn_Screen_size

Air
Purifier

market_icn_Screen_size

CADR
500m3/h

market_icn_Offer_badge

Purify
60m2

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: Smart Home
Mbulimi: -
Viti i lancimit: 2020
Please wait