Më njofto
xiaomi-electric-scoo
-9%
Back to School
Xiaomi Electric Scooter 3 Lite

Xiaomi Electric Scooter 3 Lite

Skuter elektrik nga Xiaomi. Përshkon deri në 20 km distancë me një karikim të vetëm. Është i pajisur me ekran për të treguar të dhëna të ndryshme si shpejtësia dhe bateria e mbetur. Skuteri vjen me 3 nivele të ndryshme shpejtësie. Është i lehtë në peshë, praktik  dhe zë shumë pak vend. Gjithashtu është i pajisur edhe me dritë LED për të parë në errësirë.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  5,090 Lekë
47,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Electric Scooter 3 Lite

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Xiaomi

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: Scooter
Mbulimi: -
Viti i lancimit: 2022
Të lutem prit