Më njofto
redmi-watch-2-lite-g

Redmi Watch 2 Lite GL

Ekran me prekje shumëngjyrësh 1,55" | 100+ mënyra fitnesi | 5 ATM rezistencë ndaj ujit* | matje SpO₂* dhe gjurmim 24-orësh të rrahjeve të zemrës | GPS i pavarur me shumë sistem | Jetëgjatësi baterie deri në 10 ditë*

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

7,490 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Redmi Watch 2 Lite GL

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Xiaomi

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: Watch
Mbulimi: -
Viti i lancimit: 2021
Please wait