Më njofto
mi-vacuum-cleaner-li
-11%
Mi Vacuum Cleaner Light

Mi Vacuum Cleaner Light

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light - fshesë me korrent e lehtë dore, funksionim dhe mirëmbajtje e lehtë, fuqi thithëse 50 W, deri në 100,000 rpm, filtër HEPA që lahet. Furçë qilimi dhe dy grykë të përfshira. Bateria li-ion me jetëgjatësi deri në 45 min, 5 orë karikim, niveli i zhurmës 79dB, vëllimi i koshit të pluhurit 0,5 l, stacion dokimi në mur me karikim baterie. Pesha e trupit të fshesës me korrent është vetëm 1.2 kg - të gjithë mund ta përdorin lehtësisht atë.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  1,551 Lekë
12,200 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Mi Vacuum Cleaner Light

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Xiaomi

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: Vacuum Cleaner
Mbulimi: -
Viti i lancimit: 2021
Please wait