Më njofto
xiaomi-mi-scale
-43%
Xiaomi Mi Scale

Xiaomi Mi Scale

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  1,090 Lekë
1,400 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Mi Scale

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Xiaomi

market_icn_Screen_size

Peshore

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: -
Mbulimi: -
Viti i lancimit: -
Të lutem prit