Më njofto
xiaomi-mi-air-purifi
-29%
Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  8,400 Lekë
19,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Xiaomi

market_icn_Screen_size

Air
Purifier

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: -
Mbulimi: -
Viti i lancimit: -
Please wait