Më njofto
nintendo-switch-neon
-8%
Nintendo Switch Neon RED & BLUE

Nintendo Switch Neon RED & BLUE

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  4,000 Lekë
41,000 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Nintendo Switch Neon RED & BLUE

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Nintendo

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: Console
Mbulimi: -
Viti i lancimit: 2022
Të lutem prit