Më njofto
mi-portable-bluetoot
-21%
Mi Portable Bluetooth Speaker 16W Black

Mi Portable Bluetooth Speaker 16W

Boks me bluetooth nga Xiaomi. I vogël dhe i lehtë në peshë. Zë i pastër dhe bas i fuqishëm. Përshtatet lehtësisht në çdo ambjent që mund të vendoset.

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

E disponueshme
στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  1,500 Lekë
5,490 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Mi Portable Bluetooth Speaker 16W

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Brand
Xiaomi

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: Speaker
Mbulimi: -
Viti i lancimit: 2023
Please wait