Më njofto
fitbit-versa-lite---

Fitbit Versa Lite

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  7,800 Lekë
9,900 Lekë
17,700 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  7,800 Lekë
14,999 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Fitbit Versa Lite

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Marka
Fitbit

market_icn_Touch_screen

Bluetooth
Bluetooth 4.0

battery

Bateri
6+ Ditë

market_icn_Environment

50m Rezistencë ndaj ujit
50m Rezistencë ndaj ujit

main_icn_Mobile

0.98" Ekran
0.98" Ekran

market_icn_Screen_size

Fitness Band
Fitness Band

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: -
Brandi: -
Viti i lancimit: 2019
Please wait