Më njofto
fitbit-versa-2-(nfc)

Fitbit Versa 2 (NFC)

Zgjidh ngjyrën

Zgjidh kapacitetin

στο ( muaj)

eshop.producttopsection.monthlyfee:

Porosit tani dhe kurseni  11,300 Lekë
10,900 Lekë
Porosit tani dhe kurseni  11,300 Lekë
10,900 Lekë
general.islegacy
Vazhdo
Fitbit Versa 2 (NFC)

Më shumë detaje

Detaje të produktit
Specifikime
market_icn_Vodafone_store

Marka
Fitbit

market_icn_Touch_screen

Bluetooth
Bluetooth 4.0

battery

Bateri
4+ Ditë

market_icn_Environment

50m Rezistencë ndaj ujit
50m Rezistencë ndaj ujit

main_icn_Mobile

0.98" Ekran
0.98" Ekran

market_icn_Screen_size

Fitness Band
Fitness Band

Karakteristikat

Karakteristikat bazë

Tipi: -
Brandi: -
Viti i lancimit: 2019
Të lutem prit